Organizace zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče předškoláků,
přiblížil se termín zápisu Vašich dětí do 1. třídy. Vzhledem ktomu, že Se v loňském roce osvědčilo využití rezervačního systému, využijeme tuto možnost i letos. Tímto způsobem můžeme alespoň Částečně omezit čas, který byste museli strávit čekáním na vlastní zápis. Tuto rezervací můžete od úterý 3. dubna 2018 provést na odkaze:

https://zs-veltrusy.reservio.com . Odkaz na rezervaci termínu najdete rovněž na našich webových strankach: www.skola.veltrusy.cz.

Rezervaci terminu Zápisu provedete jednoduchým způsobem – vyberete si kterýkoliv z odkazů Zápis 1 – Zápis 10 a následně si vyberete čas Zápisu dítěte, který by Vám nejvíce vyhovoval, nebo který bude ještě volný. Při zápisu rezervace je nutné uvádět jméno a příjmení Zapisovaného dítěte /nikoli jméno rodiče/!!
Touto rezervací si vybíráte pouze čas Zápisu dítěte. Nejedná se o výběr paní učitelky, u které bude zápis probíhat. Vámi vybraný čas zápisu rovněž nemá žádný vliv na přijetí nebo nepřijetí dítěte do naší školy, jedná se pouze o organizační opatření. Zájemci o zápis bez rezervovaného času budou samozřejmě rovněž zapsáni, ale budou muset vyčkat na volný čas u některé Zapisující paní učitelky.
Do školy je ale třeba dostavit cca 15 – 20 minut před rezervovaným časem, protože rodiče musí vyplnit několik dokumentů a doložit příslušné doklady. Během doby, kdy budete zaneprázdnění administratívou, se budou Vaše děti mocí podívat po škole v doprovodu našich větších žáků, nebo sledovat pohádku promítanou na interaktivní tabuli.
Cílem rezervace času Zápisu dětí je zklidnit a zpříjemnit průběh zápisu. Budeme se snažit dodržet rezervovaný čas. Je ale samozřejmě možné, že nastane nějaké nepředvídatelné zdržení apod. V takovém případě Vás prosím o trpělivost a toleranci -jistě nejen my učitelé, ale i Vy rodiče chcete, aby Zápis budoucích prvňáků proběhl v klidu a V příjemné náladě.
Vpřípadě nejasností nebo dotazů můžete volat na tel. 731 617 991 nebo psát na e-mail: skola.veltrusy@seznam.cz

Za ZŠ Veltusy Mgr. Světlana Racková
ředitelka

originál ke stažení