Fotbalové okénko a rozpis utkání TJ Sokol Nová Ves

Máme za sebou letní přestávku, která byla letos o trochu delší než obvykle (od poloviny června do konce srpna) a událo se v ní několik zajímavých událostí.

O vítězství v domácím turnaji novoveských fotbalových osobností jsme vás informovali v minulém zpravodaji.

Před losem nového ročníku soutěží probíhaly intenzivní jednání o spolupráci se sousedním fotbalovým klubem TJ Sokol Sazená, který měl postoupit do vyšší soutěže. Ve hře byl model, že by někteří z našich hráčů mohli vypomáhat Sazené ve vyšší soutěži a někteří hráči ze Sazené by mohli vypomáhat nám. Těsně před podpisem smlouvy o spolupráci bohužel nakonec všechna jednání ztroskotala a tak vše zůstává při starém, každý se budeme starat sám o sebe a dokonce budeme hrát proti sobě (28.10.2023), protože Sazená nakonec start ve 3. třídě nepotvrdila.

V rámci přípravy jsme hráli v Nové Vsi u Bakova tradiční Turnaj Nových Vsí. Vzhledem k prázdninám a dovoleným jsme dávali sestavu těžko dohromady, ale nechtěli jsme pořadatelskému týmu způsobit komplikace a hatit přípravy dlouho připravované akce, a tak jsme jeli i ve velmi improvizovaném složení. Stačilo, když se necelý týden před turnajem odhlásila Nová Ves u Liberce. Po 4 letech se nám podařil alespoň dílčí úspěch a po bojovném výkonu jsme obsadili 3. místo. Soupeři se nějak nechtějí přizpůsobit našemu hernímu stylu, založeném na téměř nulovém pohybu a neustále chtějí běhat 😀

Dále proběhla lehká reorganizace nižších soutěží. Vloni ze dvou skupin 4. třídy, kde jsme byli i my, postoupilo více týmů do 3. třídy, kde byly vytvořeny také dvě skupiny, takže ve 4. třídách zůstalo o trochu méně týmů. Nám nová sezóna ve skupině B 4. třídy začíná domácím utkáním s TJ Sokol Jeviněves, dne 26.8.2023 od 17:00 hod. Utkání se hraje po uzávěrce zpravodaje, takže vás budeme o výsledku informovat v dalším vydání.

Od září také opět začne fotbalový kroužek. Pravděpodobně se budeme opět scházet ve středu a pokusíme se i o dřívější začátky.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a za podporu obci Nová Ves a všem partnerům a těšíme se na vaši návštěvu na hřišti.

Rozpis utkání:

Rozpis utkani TJ Sokol Nova Ves Podzim_2023_2024