Fotosoutěž Vesnický fotograf

VLTAVA – PROHLÍŽET

VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA – PROHLÍŽET

DOMÁCÍ MAZLÍČEK – PROHLÍŽET

FOTOGRAFIE TŘETÍHO KOLA – PROHLÍŽET

FINÁLE DRUHÉHO KOLA – PROHLÍŽET

FOTOGRAFIE DRUHÉHO KOLA – PROHLÍŽET

FINÁLE PRVNÍHO KOLA – PROHLÍŽET

FOTOGRAFIE PRVNÍHO KOLA – PROHLÍŽET

 

Fotíte rádi? Pak je pro Vás jako dělaná fotosoutěž, kterou jsme pro Vás s informačním výborem obce Nová Ves připravili.

Pojďte s námi zachytit krásná místa naší obce v proměnách času.


PÁTÉ KOLO
VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA

Hlasujeme už v pátém kole.

Pravidla:

 • jeden autor může poslat až pět fotografií
 • hlasování tentokrát jen na webu
 • jeden hlasující uděluje až tři hlasy různým fotografiím
 • pořadí autorů na prvních třech medailových pozicích je určeno počtem hlasů udělených jejich nejlépe hodnocené fotografi

Těšíme se na Vaše fotografie. Vítězné fotky budou opět otištěné ve zpravodaji.


ČTVRTÉ KOLO
MŮJ DOMÁCÍ MAZLÍČEK

Čtvrté kolo fotosoutěže je zde.

Pravidla:

 • jeden autor může poslat až pět fotografií
 • hlasování tentokrát jen na webu
 • jeden hlasující uděluje až tři hlasy různým fotografiím
 • pořadí autorů na prvních třech medailových pozicích je určeno počtem hlasů udělených jejich nejlépe hodnocené fotografi

Těšíme se na Vaše fotografie. Vítězné fotky budou opět otištěné ve zpravodaji.


TŘETÍ KOLO SOUTĚŽE
na téma
FOTÍME VESNICKÉ SLAVNOSTI

Každý fotograf se opět může zúčastnit s max. 5 fotografiemi, které pošle  do 29. 2. 2020 na adresu zpravodaj@nova-ves.cz. Použít můžete současné, ale samozřejmě i starší fotografie z akcí, které se u nás v obci udály.

Od 1. do 31. března můžete hlasovat o nejlepší snímek na webu obce – z každého zařízení lze udělit maximálně 3 hlasy. V dubnu zároveň 10 nejlepších fotografií vystavíme v sále úřadu, kde budeme hlasovat o výsledném pořadí. Na vítěze opět čekají pěkné ceny.


DRUHÉ KOLO SOUTĚŽE
na téma
MOJE NEJMILEJŠÍ MÍSTO V NAŠÍ OBCI:

Fotografie posílejte do 31. 8. 2019 na adresu zpravodaj@nova-ves.cz. Každý fotograf se opět může zúčastnit s max. 5 fotografiemi z naší obce.

Během celého září můžete hlasovat na webových stránkách obce pro tři fotografie, deset fotografií s nejvyšším počtem poté postoupí do finále.

V říjnu budou tyto fotografie vystaveny v sále obecního úřadu, kde pro ně budete moci hlasovat, spolu s hlasováním na webu obce.

Zúčastnit se může kdokoliv bez ohledu na věk nebo bydliště. Ceny jsou pěkné – např. dárkové poukázky do Alzy a Globalu. Těšíme se na objevy zajímavých míst a pohledů na ně v naší obci!


PRVNÍ KOLO SOUTĚŽE na téma ZIMA NA VSI:

Fotografie posílejte na adresu zpravodaj@nova-ves.cz do 28. 2. 2019, max. 5 snímků od jednoho autora.

Od 1. do 31. 3. proběhne hlasování na webu obce www.nova-ves.cz.

Během dubna proběhne výstava 10 nejlepších fotografií v sále OÚ, příp. na jiných místech a zároveň bude probíhat hlasování o těchto fotografiích na webu obce.

Na konci měsíce vyhlásíme výsledky a předáme ceny.
Tři vítězné fotografie budou zveřejněny v květnovém Zpravodaji.


PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 • Zúčastnit se může kdokoliv, nejen obyvatelé Nové Vsi, bez rozdílu věku (děti i dospělí).
 • Každý účastník zašle na adresu zpravodaj@nova-ves.cz maximálně 5 fotografií v kvalitě vhodné pro zveřejnění. Komentáře k fotografii jsou vítány – kde a kdy bylo vyfoceno apod.
 • Fotografie budou po uzávěrce daného kola zveřejněny na webu obce, kde bude měsíc probíhat hlasování. Z každého počítače (IP adresy) bude možné hlasovat jednou, hlas bude možné dát až 3 fotografiím. Soutěžní fotografie budou zveřejněny anonymně.
 • Deset fotografií s nejvyšším počtem hlasů z webu obce postoupí do finále, kdy se opět bude hlasovat na webu obce. V tomto užším výběru už budou fotografie zveřejněny i se jmény autorů. Zároveň budou finálové fotografie vystavené na sále obecního úřadu, kde také proběhne hlasování o nejlepší fotografie. Pořadí na webu a z výstavy bude sečteno a rozhodne o výsledném pořadí. První tři snímky budou odměněny a zveřejněny ve Zpravodaji.
 • Přihlášením do soutěže poskytuje účastník souhlas s využitím snímků pro další účely (publikování ve zpravodaji, na webu a FB obce, na veřejných místech, v kalendáři obce).