Fotosoutěž Vesnický fotograf

DOMÁCÍ MAZLÍČEK – HLASOVAT

FOTOGRAFIE TŘETÍHO KOLA – PROHLÍŽET

FINÁLE DRUHÉHO KOLA – PROHLÍŽET

FOTOGRAFIE DRUHÉHO KOLA – PROHLÍŽET

FINÁLE PRVNÍHO KOLA – PROHLÍŽET

FOTOGRAFIE PRVNÍHO KOLA – PROHLÍŽET

 

Fotíte rádi? Pak je pro Vás jako dělaná fotosoutěž, kterou jsme pro Vás s informačním výborem obce Nová Ves připravili.

Pojďte s námi zachytit krásná místa naší obce v proměnách času.

Ročně vyhlásíme tři kola soutěže na různá témata, která se budou týkat života v naší obci.

DRUHÉ KOLO SOUTĚŽE
na téma
MOJE NEJMILEJŠÍ MÍSTO V NAŠÍ OBCI:

Fotografie posílejte do 31. 8. 2019 na adresu zpravodaj@nova-ves.cz. Každý fotograf se opět může zúčastnit s max. 5 fotografiemi z naší obce.

Během celého září můžete hlasovat na webových stránkách obce pro tři fotografie, deset fotografií s nejvyšším počtem poté postoupí do finále.

V říjnu budou tyto fotografie vystaveny v sále obecního úřadu, kde pro ně budete moci hlasovat, spolu s hlasováním na webu obce.

Zúčastnit se může kdokoliv bez ohledu na věk nebo bydliště. Ceny jsou pěkné – např. dárkové poukázky do Alzy a Globalu. Těšíme se na objevy zajímavých míst a pohledů na ně v naší obci!

PRVNÍ KOLO SOUTĚŽE na téma ZIMA NA VSI:

Fotografie posílejte na adresu zpravodaj@nova-ves.cz do 28. 2. 2019, max. 5 snímků od jednoho autora.

Od 1. do 31. 3. proběhne hlasování na webu obce www.nova-ves.cz.

Během dubna proběhne výstava 10 nejlepších fotografií v sále OÚ, příp. na jiných místech a zároveň bude probíhat hlasování o těchto fotografiích na webu obce.

Na konci měsíce vyhlásíme výsledky a předáme ceny.
Tři vítězné fotografie budou zveřejněny v květnovém Zpravodaji.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  • Zúčastnit se může kdokoliv, nejen obyvatelé Nové Vsi, bez rozdílu věku (děti i dospělí).
  • Každý účastník zašle na adresu zpravodaj@nova-ves.cz maximálně 5 fotografií v kvalitě vhodné pro zveřejnění. Komentáře k fotografii jsou vítány – kde a kdy bylo vyfoceno apod.
  • Fotografie budou po uzávěrce daného kola zveřejněny na webu obce, kde bude měsíc probíhat hlasování. Z každého počítače (IP adresy) bude možné hlasovat jednou, hlas bude možné dát až 3 fotografiím. Soutěžní fotografie budou zveřejněny anonymně.
  • Deset fotografií s nejvyšším počtem hlasů z webu obce postoupí do finále, kdy se opět bude hlasovat na webu obce. V tomto užším výběru už budou fotografie zveřejněny i se jmény autorů. Zároveň budou finálové fotografie vystavené na sále obecního úřadu, kde také proběhne hlasování o nejlepší fotografie. Pořadí na webu a z výstavy bude sečteno a rozhodne o výsledném pořadí. První tři snímky budou odměněny a zveřejněny ve Zpravodaji.
  • Přihlášením do soutěže poskytuje účastník souhlas s využitím snímků pro další účely (publikování ve zpravodaji, na webu a FB obce, na veřejných místech, v kalendáři obce).